Adreams
Zespół twoich marzeń

Doradztwo • Personalne

O NAS

INSPIRUJĄ NAS LUDZIE

Skąd brać pracowników? Co zrobić aby pozyskać na rynku najlepszych? Jak dotrzeć do tych, na których nam zależy? Co zrobić, aby pozostali jak najdłużej?

Dzięki wieloletniej strategii i doświadczeniu w zakresie HR pomożemy znaleźć Ci pracownika Twoich marzeń. Stworzymy dla Ciebie listę kandydatów, sprawdzimy ich umiejętności i kompetencje, dokonamy wstępnej selekcji, aby przedstawić najbardziej wartościowych pracowników.

Służymy również pomocą przy procesach rekrutacji w Twojej firmie oraz tworzeniu case study.
Zapraszamy do kontaktu

Celem agencji „Adreams” jest kreowanie i tworzenie skutecznych kampanii reklamowych i wizerunkowych. Nie boimy się wyzwań i nieszablonowych pomysłów. Wyróżnia nas budowanie długotrwałych relacji i dbanie o każdy szczegół.

Adreams to coś więcej niż realizowanie projektów. Dzięki pasji i zaangażowaniu spełniamy Twoje marzenia

WSPÓLNIE DĄŻYMY DO CELU 

OFERTA

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

Kampanie marketingowe, Employer Branding i HR

Dzięki naszej współpracy z wieloma doświadczonymi specjalistami z zakresu PR, HR, EB, możemy przygotować specjalnie dopasowaną ofertę działań marketingowych aby wypromować Państwa markę jak pracodawcy. Nasz zespół we współpracy z Państwa firmą przygotuje specjalnie dobrany projekt, który przyniesie wymierne efekty. Począwszy od koncepcji, poprzez projekty, realizację, a skończywszy na bieżących działaniach jesteśmy w stanie poprowadzić każdą firmę w działaniach Employer Brandingowych.

Kampanie ogłoszeniowe

Wiemy jak trudno i ciężko dotrzeć do odpowiedniego kandydata ogłoszeniem. Zdajemy sobie też sprawę z dużych kosztów ogłoszeń (nawet przy zakupie kilkunastu ogłoszeń). Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom przygotowaliśmy specjalne oferty pakietów ogłoszeniowych które są atrakcyjne cenowo dla naszych klientów. Będąc dużym graczem i kupując pokaźne pakiety możemy naszym klientom zaoferować w dużo niższych cenach ogłoszenia. Nie zawsze dominujące portale ogłoszeniowe oznaczają największą skuteczność dlatego charakteryzuje nas skuteczność emisji ogłoszeń a nie ilość w czym jesteśmy bardzo dobrzy.

Zleć nam ogłoszenia a przekonasz się jaka jest ich skuteczność.

Executive i Direct Search

Stosując tę metodę pozyskiwania kandydatów celujemy w konkretne osoby. Metoda ta szczególnie jest przydatna w poszukiwaniu kandydatów o wysokich i rzadkich kwalifikacjach. Dysponujemy własnymi metodami wypracowanymi na przestrzeni wielu lat doświadczeń dotarcia do kandydatów. Korzystamy z kontaktów, własnej dużej bazy kandydatów, wyszukiwarek społecznościowych, oraz innych źródeł.

Nie ma osoby którą nie moglibyśmy dla Ciebie znaleźć.

DOŚWIADCZENIE

POSTAW NA NAJLEPSZYCH

Nasz zespół posiada doświadczenie i niezbędne przygotowanie do prowadzenia działań z zakresu:


Audytu personalnego

Budowania systemów Motywacyjnych

Budowania ścieżek rozwoju i kariery pracowników

Coachingu

Planowania strategicznego HR

Efektywnej rekrutacji

AKTUALNOŚCI

SPRAWDŹ CO U NAS

KLIENCI

OPINIE NASZEJ FIRMY

PIOTR

„Wykonana przez rekomendowaną firmę praca cechowała się wysoką jakością, terminowością i zaangażowaniem.”

JULIA

„Dzięki owocnej współpracy w zakresie doradztwa personalnego Nasza Firma pozyskała już wielu kompetentnych, dobrze wykwalifikowanych pracowników.”

SZYMON

„Szukasz pracowników, dobrze trafiłeś Adreams znajdzie każdego. Profesjonalny kontakt i szybka obsługa”

KONTAKT

POROZMAWIAJMY


*Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz jest niezbędne, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować i odpowiedzieć na Twoje pytanie. Administratorem wyżej wskazanych danych osobowych jest firma ADREAMS MATEUSZ SMERDA, NIP: 7881998490, zarejestrowana pod adresem: 17 stycznia 59D, 64-360 Zbąszyń, adres email: biuro@adreams.pl, dalej „Administrator”, będąca jednocześnie Usługodawcą. Wyżej udzielone zgody można wycofać w dowolnym momencie wysyłając wiadomość na adres: biuro@adreams.pl.